PRINT CARDS

1.800.123.4567

Terminai ir sąlygos

Sutikimas su naudojimosi tinklapiu sąlygomis

Šios Naudojimo Sąlygos yra sutarties tarp Jūsų (Pirkėjo) ir tinklapio www.pystirvizitinė.lt valdytojo UAB „Juoda raidė“ (Kompanijos) atitikmuo, bei reglamentuoja jūsų prieigą ir naudojimąsi šiuo tinklalapiu. Prisijungdamas ar naudodamasis šiuo tinklalapiu Pirkėjas sutinka su šių Naudojimosi Sąlygų apribojimais ir kitomis papildomomis rekomendacijomis, suvaržymais ar taisyklėmis, kurios gali būti patalpinamos šio tinklalapio konkrečiose sekcijose ar pateikiamos prie tinklalapio teikiamų paslaugų. Visos šios papildomai patalpintos rekomendacijos, apribojimai ar taisyklės yra įtrauktos atsižvelgiant į šias Naudojimosi sąlygas.

Pirkėjas taip pat sutinka, kad Kompanija gali teikti visus teisiškai leistinus pranešimus ir įspėjimus, patalpindama juos www.pystirvizitinė.lt internetinėje svetainėje, arba Kompanijos pasirinkimu Jums siųsdama juos elektroniniu būdu, elektroniniu laišku į jūsų nurodytą elektroninį paštą, kurį pateikėte registruodamiesi www.pystirvizitinė.lt internetiniame tinklalapyje. Pirkėjas gali atšaukti savo sutikimą gauti Kompanijos elektroninius pranešimus, susisiekę su klientų aptarnavimo tarnyba tel. +370 686 39036.

Kompanija pasilieka teisę atlikti pakeitimus šio tinklalapio naudojimosi sąlygoms bet kuriuo metu, be jokio išankstinio pranešimo. Pirkėjas turi peržiūrėti šias Naudojimosi sąlygas kiekvieną kartą prisijungdami.

Bendrosios nuostatos

Visos nuostatos ir sąlygos ir/ ar bet kokie sandoriai/ operacijos atliekamos internetiniame tinklalapyje www.pystirvizitine.lt yra vykdomi pagal Lietuvos Respublikos valstybės įstatymus Kompanija nėra atsakinga už pristatymo vėlavimą dėl trečiųjų asmenų kaltės ir/ ar žalą kilusią dėl mechaninio sugadinimo, stichinių nelaimių ar kitų veiksnių, tiek dėl valstybinių veiksnių, įskaitant, bet neapsiribojant karu, riaušėmis, užgrobimu ar embargo paskelbimu (draudimas eksportuoti/ importuoti nustatytas prekes). Reikiami įrankiai, reikalingi dokumentų sukūrimui yra patalpinti adresu www.pystirvizitine.lt ir jie yra Kompanijos nuosavybė. Pirkėjo užsakymas bus laikomas prielaida, kad Kompanijos Sąlygos yra priimamos. Nuostatas ir sąlygas visais atžvilgiais reglamentuoja LIETUVOS įstatymai.

Rezervavimas

Visų užsakymų priėmimas yra Kompanijos objektas. Kompanija pasilieka teisę atmesti bet kurį užsakymą bet kuriuo metu ir jo nevygdyti prieš tai įspėdama Jus el. laišlu. Kompanija taip pat pasilieka teisę pakeisti prekių ir paslaugų kainas, bet kuriuo metu, išskyrus tada, kai gauna Pirkėjo apmokėtą užsakymą.

Grąžinimas

Atsižvelgiant į produkto pobūdį, grąžinimo negalima atlikti, kai užsakymas jau yra vykdomas ir/ ar išsiųstas.

Pateikus svarbias priežastis dėl pinigų grąžinimo (jei užsakymas dar nėra perduotas į gamybą) Kompanija gali, bet neprivalo, grąžinti visus pinigus, išskyrus tuos, kurie yra nuskaičiuojami banko, nuo bendros Pirkėjo pavedimo sumos. Taip pat iš Pirkėjo mokėjimo sumos išskaičiuojamos Kompanijos pavedimo/grąžinimo išlaidos.

Bet kokios pretenzijos dėl defektų, sugadinimų ar trūkumų privalo būti pateikiamos raštu per dvi (2) darbo dienas nuo prekės gavimo. Kompanija pakeis tik tuos užsakymus, kurie buvo atlikti klaidingai iš Kompanijos pusės. Užsakymo pakeitimas bus vykdomas tik gavus grąžintą prekę. Kompanija nepakeis užsakymo, jeigu nustatys, kad užsakyta prekė buvo netinkamai naudota ar Pirkėjas blogai su ja elgėsi arba Pirkėjas panaudojo dalį gauto užsakymo, o kitą užsakymo dalį grąžina.

Apmokėjimas

Jeigu Pirkėjo kortelė/ mokėjimas bus atmestas/ nepriimtas, Kompanija nevykdys Pirkėjo užsakymo. Pirkėjas savo užsakymą gali atlikti trimis būdais: El. bankininkystė (per Paysera.lt sistemą), PayPal arba banko pavedimu pagal mūsų pateiktą sąskaitą-faktūrą.

Atsiskaitant El.bankininkyste (per Paysera.lt sistemą), Pirkėjas gali atlikti apmokėjimą naudodamasis : Swedbank, SEB, DNB, Danske Bank, Nordea, Citadele, Šiaulų bankas, Revoliut, Medicinos bankas, Lietuvos kredito unijos, paslaugomis. Taip pat gali atsiskaityti elektroniniais pinigais: WebMoney. Bei tokiomis mokėjimo sistemomis, kaip: MAXIMA kasose, LIETUVOS PAŠTAS Lietuvos pašto ir “Paypost” skyriuose, PERLO PASLAUGOS – “Perlas”terminaluose arba Banko skyriuje atsiskaitant grynaisiais pinigais, bei kreditinėmis kortelėmis.

Garantija

Kompanija neduoda jokios aiškios garantijos, nereiškia ir neprisiima jokios atsakomybės, išskyrus tik galimą Pirkėjo užsakymo koregavimą, jei užsakymas dar nėra pradėtas vykdyti arba nėra išsiųstas užsakovui. Kompanija gali, tačiau negarantuoja sugedusio/ su defektu produkto keitimo arba kredituoti/ grąžinti pinigus už pirkinį, jei užsakymas nėra pradėtas vygdyti arba nėra išsiųstas užsakovui.

Pristatymas

Prekių pagaminimo ir pristatymo terminai yra nurodomi aprašyme prie kiekvieno produkto. Prekių pristatymas visoje Lietuvoje vykdomas per Omniva paštomatus. Pristatymo kaina nurodoma pasirinkus pristatymo būdą. Užsakymą pirkėjas gali atsiimti ir pats, atvykęs adresu Draugystės g. 19-220, Kaune.

Atsakomybės apribojimai

Kompanija nebus atsakinga dėl sutarties ar atsiradusios žalos (įskaitant aplaidumą) Pirkėjui dėl atsitiktinių ar pasekmės nuostolių, kylančių dėl kieno nors veiklos vykdant ar nevykdant Kompanijos įsipareigojimus. Kompanija nebus niekam atsakinga už bet kokius finansinius nuostolius, išlaidas, kaštus, žalą ir/ ar kitus ekonominius nuostolius. Pirkėjas sutinka, kad Pirkėjas nelaikys Kompanijos atsakinga už bet kokius patirtus nuostolius, išlaidas, kaštus ir žalą (įskaitant teisėtus mokesčius) atsižvelgiant į bet kokias ir visų tipų pretenzijas, reikalavimus, akcijas ir procedūras, kurios gali būti nukreiptos prieš Kompaniją įtarus, kad minėtas darbas pažeidžia bet kokias autorines teises, prekės ženklų, paslaugų ženklų naudojimo teises ar yra įžeidžiantys ar kenkia bet kokiai asmens teisei į privatumą ar pažeidžia kitas asmens teises.

Užsakymų atšaukimai ir pinigų grąžinimas

Kompanija negrąžins pinigų už užsakymus, kurie buvo išsiųsti ar atšaukti po to, kai užsakymas jau buvo pradėtas vykdyti.

Pateikus svarbias priežastis dėl pinigų grąžinimo (jei užsakymas dar nėra perduotas į gamybą) Kompanija gali grąžinti, visus pinigus, išskyrus tuos, kurie yra nuskaičiuojami banko (banko komisiniai), nuo bendros Pirkėjo pavedimo sumos. Taip pat iš sumokėtos sumos išskaičiuojamos Kompanijos pavedimo/grąžinimo išlaidos (banko komisiniai).